[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Page 2 of 2«12
Forum » ஜ۩۞۩ஜ Obaveštenja ஜ۩۞۩ஜ » ...:::Predlozi, pohvale, kritike:::... » Problemi sa puštanjem serija/filmova
Problemi sa puštanjem serija/filmova
8kentaurDate: Cetvrtak, 28 Feb 2013, 03:14 | Message # 11
Private
Group: Checked
Status: Offline
Imam problem....od juce ne mogu da ukljucim da gledam bilo sta. Pominje se neki LIMIT!?
Pa, dobro ako je i limit ...al koliko traje taj limit? 2 dana?

Molim vas da mi odgovorite.
 HVALA

luka87Date: Ponedeljak, 04 Mart 2013, 20:06 | Message # 12
Private
ljudi ajde popravite 10,11,12 seriju 1 sezone serije bordwalk empire pa da mogu da nastavim da gledam kao covek.

SaraBDate: Cetvrtak, 28 Mart 2013, 16:47 | Message # 13
Private
zašto Pretty Litttle liars djelovi od s1 epizoda 7 i dalje ne radi!?!??!?!?! Popravite mooolim vas! :*

DagmarDate: Petak, 29 Mart 2013, 17:48 | Message # 14
Private
Hej nemam problema , ako bude gasim ga ocistim  i ponovo ,  wacko

DagmarDate: Petak, 29 Mart 2013, 17:48 | Message # 15
Private
Hej nemam problema , ako bude gasim ga ocistim  i ponovo ,  wacko

trecispratDate: Nedelja, 09 Jun 2013, 17:44 | Message # 16
Private
dobar dan moze li nam ko pomoci.....kad zelimo film da pogledamo javi nam se link java da se instalira mi to imamo instalirano na laptopu a ipak nemozemo film pogledati zna li ko zasto ? hvala unapred

2rambonozDate: Utorak, 30 Jul 2013, 21:33 | Message # 17
Private
Zasto nema Ghost Whisperer S03E14  ? Volela bih da ubacite celu seriju- molim vas... :(

anemDate: Sreda, 02 Okt 2013, 21:29 | Message # 18
Private
Samo da prijavim da prvih 13 epizoda serije -Two and a half men sezona 9-
Može li da se očekuje uskoro rešavanje problema?

strujakraljDate: Cetvrtak, 20 Feb 2014, 01:30 | Message # 19
Private
Sajt je jako dobar pratim ga vec duze vreme ali u zadnje vreme bas imam problema sa reklamama , jako puno mi vremena treva da pustim film nekad ni nece posto ima previse reklama , ne znam dali bi mogli to nekako da resite

kiler97Date: Petak, 21 Feb 2014, 22:43 | Message # 20
Group: Removed

:::::::::: JAVA::::::::::: Izbrises staru javu, Instaliras novu pa Start-Control Panel-All Control Panel Items-Java-Security-I na skali sa high spustis na *MEDIUM*  http://piraterijaw.at.ua/_dr/129/12995_Kiler97_lud2K_s.png Posle toga ocistis kolacice CClenerom i osveziz pretrazivac.

Ukoliko imate problema sa gledanjem procitajte dole moguce razloge i upustva...
• Ako vam video secka-prekida pretisnite pauzu i sacekajte dok ucita malo. To dali sporo ucitava video zavisi od servera na kome se video nalazi, od brzine vašeg interneta i od samog strima tj. koliko korisnika gledaju taj video istovremeno. Upamtite da taj strim koriste i drugi sajtovi poput ovog.• Ako vam player nece ucitati video vi osvežite stranicu (F5). Brzina ucitavanja videa zavisi od servera i samog strima tj. snimka. Za neke servere i strimove je potrebno malo više vremena da ucita player video (to ne znaci da ce vam sporo ucitavati potom).• Ukoliko i posle par puta osveživanja stranice i cekanja ne ucita, a pritom ste sigurni da vaš racunar ima instaliranu JAVU i Flash Player i da provereno rade, najverovatnije je snimak obrisan ili server na kome se nalazi trenutno nije u funkciji.• Cesto se dešava da JAVA i Flash Player prave problem, narocito kod beta verzija. U tom slucaju deinstalirajte kompletno iz vašeg racunara, skinite najnoviju verziju sa njihovog originalnog sajta i instalirajte.• Zbog ceste izmene linkova i sl. dešava se i da vas zezaju kolacici-keš memorija-cache-cookies. U tom slucaju obrišite ih preko vašeg pretraživaca ili pak najbolje preko programa CCleaner. (Gore sa desne strane postera imate detaljnija upustva).VAŽNA NAPOMENA:Svi video snimci su preuzeti sa svetskih video servisa youtube.com, novamov.com, vk.com, video.google.com i slicnih koji odgovaraju za autorska prava istih! Mi i naši posetioci ih samo pronalazimo, embedujemo/indeksiramo u našu bazu podataka i strimujemo u našem flash playeru. Nijedan video fajl se ne nalazi na našem serveru!

Forum » ஜ۩۞۩ஜ Obaveštenja ஜ۩۞۩ஜ » ...:::Predlozi, pohvale, kritike:::... » Problemi sa puštanjem serija/filmova
Page 2 of 2«12
Search: